İade Koşulları ve Bilgilendirme:

 

1-    Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz.

2-    Ürünlerin kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanması gerekmektedir, yeniden satılabilirliği bozulmuş ürünler iade kabul edilmez.

3-    MNG dışında farklı bir kargo firması ile gönderilen iade veya değişimler kabul edilmeyecek, kargo bedeli alıcıya ait olmak üzere geri gönderilecektir.

4-    Değişim yapılmış bir ürünün tekrar değişimi ya da iadesi yapılamaz.

5-    Değişim işleminde kargo ücreti alınmamaktadır ancak iade işleminde kargo ücreti iade ücretinden düşülerek hesabınıza yansımaktadır.

7-    Teslimat adresi Türkiye dışında olan ürünler için iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Nasıl Gönderilmeli:

   Ürünü mng kargo ile  201707430 gönderi kodumuzu kullanarak göndermelisiniz  faklı  bir kargo firması ile göndermek isterseniz kargo bedeli ne yazık ki karşılanmayacaktır.

 

İade Süreci ve Ücretin Hesaba Yansıması:  

            İade edilen ürün bize ulaştıktan sonra kontrol edilerek iade süreci başlatılır. Ürün incelenme aşaması ile iade onayı ve işlemin tamamlanma süresi en az 3 en fazla 15 gün sürebilir.

 

            Ürün iade şartlarına uygun olması durumunda, ürün bedelinin ödeme yaptığınız şekliyle size iade ediyoruz. Havale ile ödeme yapmanız durumunda sizden ilgili bilgiler talep edilerek ürün bedeli hesabınıza yatırılacaktır. Kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda; ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Bankanızın bu bedeli hesabınıza yansıtması 15 günü bulabilir. Bu sürecin İSTANBUL PAZAR ile bir ilgisi yoktur.